Privātā politika

Privātā politika

Paskutinį reizi atnaujinta: 2023 m. 12. novembris

Šajā Privātuma politikā ir aprakstītas mūsu politikas un procedūras attiecībā uz jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad izmantojat Pakalpojumu, un ir sniegta informācija par jūsu privātuma tiesībām un to, kā likums jūs aizsargā.

Mēs izmantojam jūsu personas datus, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Interpretācija un definīcijas

Interpretācija

Vārdiem, kas sākas ar lielo burtu, ir turpmākajos terminos norādītās nozīmes. Tālāk norādītajām definīcijām ir viena un tā pati nozīme neatkarīgi no tā, vai tās ir dotas vienskaitlī vai daudzskaitlī.

Definīcijas

Šīs privātuma politikas mērķiem:

 • Konts ir unikāls konts, kas izveidots, lai jūs piekļūtu mūsu Pakalpojumam vai tā daļām.
 • Saistītais uzņēmums ir vienība, kas kontrolē, ko kontrolē kāda puse vai kura ir kopīgā kontrolē ar pusi, kur “kontrole” ir 50% vai vairāk akciju, īpašumtiesību vai citu vērtspapīru, kam ir tiesības balsot direktoru vai citas pārvaldes struktūras vēlēšanās. . .
 • Uzņēmums (šajā Līgumā saukts par “Uzņēmums”, “Mēs”, “Mūsu” vai “Mūsu”) nozīmē Īsāko.
 • Sīkfaili ir nelieli faili, ko vietne ievieto jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē, kas satur detalizētu informāciju par jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē, papildus daudzajiem tās izmantošanas veidiem.
 • Valsts norāda: Latvija
 • Ierīce ir jebkura ierīce, kas var piekļūt Pakalpojumam, piemēram, dators, mobilais tālrunis vai digitālā planšetdators.
 • Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu personu.
 • Pakalpojums nozīmē Vietni.
 • Pakalpojuma sniedzējs – jebkura fiziska vai juridiska persona, kas apstrādā datus Sabiedrības vārdā. Tas attiecas uz trešo pušu uzņēmumiem vai privātpersonām, kuras Sabiedrība ir nolīgusi, lai atvieglotu Pakalpojuma sniegšanu, sniegtu Pakalpojumu Uzņēmuma vārdā, sniegtu ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzētu Uzņēmumam analizēt, kā Pakalpojums tiek izmantots.
 • Trešās puses sociālo mediju pakalpojums ir jebkura vietne vai jebkura sociālā tīkla vietne, caur kuru Lietotājs var pieteikties vai izveidot kontu, lai izmantotu Pakalpojumu.
 • Lietošanas dati ir automātiski savākti dati, kas ģenerēti, izmantojot Pakalpojumu vai no paša Pakalpojuma infrastruktūras (piemēram, lapas apmeklējuma ilgums).
 • Tīmekļa vietne attiecas uz eTulkotajs, kas pieejama vietnē https://www.etulkotajs.lv
 • Jūs domājat personu, kas piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto, vai uzņēmumu vai citu juridisku personu, kuras vārdā šī persona piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto, ja piemērojams.

Jūsu personas datu vākšana un izmantošana

Savākto datu veidi

personas dati

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personu identificējošu informāciju, ko var izmantot, lai sazinātos ar jums vai identificētu jūs. Personu identificējošā informācija var ietvert, bet ne tikai:

 • Epasta adrese
 • Vārds un uzvārds
 • Telefona numurs
 • Adrese, štats, province, pasta indekss, pilsēta
 • Lietojuma dati

Lietojuma dati

Lietojuma dati tiek apkopoti automātiski, kad izmantojat Pakalpojumu.

Lietošanas dati var ietvert tādu informāciju kā jūsu ierīces interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūkprogrammas veids, pārlūkprogrammas versija, mūsu apmeklētās Pakalpojuma lapas, jūsu apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks un jūsu unikāla ierīce. identifikatori un citi diagnostikas dati.

Kad piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai izmantojot mobilo ierīci, mēs varam automātiski ievākt noteiktu informāciju, tostarp, bet ne tikai, par jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, jūsu mobilās ierīces unikālo ID, jūsu mobilās ierīces IP adresi, jūsu mobilā tālruņa numuru. . operētājsistēmu, izmantotās mobilās tīmekļa pārlūkprogrammas veidu, unikālus ierīces identifikatorus un citus diagnostikas datus.

Mēs varam arī apkopot informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta, kad apmeklējat mūsu Pakalpojumu vai izmantojat Pakalpojumu mobilajā ierīcē vai izmantojot to.

Informācija no trešo pušu sociālo mediju pakalpojumiem

Uzņēmums ļauj jums izveidot kontu un pieteikties, lai izmantotu Pakalpojumu, izmantojot šādus trešo pušu sociālo mediju pakalpojumus:

 • Google
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter
 • LinkedIn

Ja izvēlaties reģistrēties vai citādi nodrošināt mums piekļuvi trešās puses sociālo mediju pakalpojumam, mēs varam vākt personas datus, kas jau ir saistīti ar jūsu trešās puses sociālo mediju pakalpojuma kontu, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi. e-pasta adrese, jūsu darbība. vai jūsu kontaktpersonu saraksts, kas saistīts ar šo kontu.

Varat arī kopīgot papildu informāciju ar uzņēmumu, izmantojot savu trešās puses sociālo mediju pakalpojumu kontu. Ja izvēlaties sniegt šādu informāciju un Personas datus reģistrācijas laikā vai citādi, jūs pilnvarojat Sabiedrību tos izmantot, koplietot un uzglabāt saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Izsekošanas tehnoloģijas un sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekotu darbībām mūsu Pakalpojumā un saglabātu noteiktu informāciju. Izmantotās izsekošanas tehnoloģijas ietver bākas, tagus un skriptus, lai apkopotu un izsekotu informāciju, kā arī uzlabotu un analizētu mūsu pakalpojumu. Mūsu izmantotās tehnoloģijas var ietvert:

 • Sīkfaili vai pārlūkprogrammas sīkfaili. Sīkdatne ir mazs fails, kas ievietots jūsu ierīcē. Varat norādīt savai pārlūkprogrammai, lai tā atteiktu visus sīkfailus vai paziņotu, kad sīkfails ir nosūtīts. Tomēr, ja nepieņemat sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas. Ja vien neesat pielāgojis pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktu sīkfailus, mūsu Pakalpojums var izmantot sīkfailus.
 • Tīmekļa bāksignāli. Dažās mūsu Pakalpojuma sadaļās un mūsu e-pastā e-pastos var būt nelieli elektroniski faili, ko sauc par tīmekļa bāksignāliem (saukti arī par skaidriem gifiem, pikseļu tagiem un viena pikseļa gifiem), kas ļauj uzņēmumam, piemēram, uzskaitīt lietotājus, kuri ir apmeklējuši šīs lapas. vai atvēra e-pastu pasts un cita saistīta vietņu statistika (piemēram, noteiktas sadaļas popularitātes reģistrēšana un sistēmas un servera integritātes pārbaude).

Sīkfaili var būt “pastāvīgie” vai “sesijas” sīkfaili. Pastāvīgie sīkfaili paliek jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad atvienojaties no interneta, savukārt sesijas sīkfaili tiek dzēsti, tiklīdz aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu.

Mēs izmantojam sesijas un pastāvīgās sīkdatnes šādiem nolūkiem:

 • Nepieciešamās/būtiskās sīkdatnes Veids: Sesijas sīkdatnes Administrē: mums. Mērķis: Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu vietnē pieejamos pakalpojumus un izmantotu dažas tās funkcijas. Tie palīdz identificēt lietotājus un novērst lietotāju kontu krāpniecisku izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevarēs nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, un mēs izmantojam šīs sīkdatnes tikai, lai nodrošinātu jums šos pakalpojumus.
 • Sīkdatņu politika / Paziņojumu pieņemšana Sīkdatņu veids: Pastāvīgās sīkdatnes, ko administrē:
 • Mūsu mērķis: Šīs sīkdatnes nosaka, vai lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai vietnē.
 • Funkcionālo sīkfailu veids: Pastāvīgās sīkdatnes, ko administrē: Mūsu mērķis: Šīs sīkdatnes ļauj mums atcerēties jūsu veiktās izvēles, kad izmantojat vietni, piemēram, atcerēties jūsu pieteikšanās datus vai valodas izvēli. Šo sīkfailu mērķis ir nodrošināt jums personalizētāku pieredzi un novērst to, ka jums katru reizi, kad izmantojat vietni, ir atkārtoti jāievada preferences.

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un jūsu izvēlētajām sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet mūsu sīkfailu politiku vai mūsu privātuma politikas sīkfailu sadaļu.

Jūsu personas datu izmantošana

Uzņēmums var izmantot Personas datus šādiem mērķiem:

 • Lai nodrošinātu un uzturētu Pakalpojumu, tostarp uzraudzītu, kā mēs izmantojam Pakalpojumu.
 • Lai pārvaldītu savu kontu: lai pārvaldītu jūsu reģistrāciju kā Pakalpojuma lietotājam. Jūsu sniegtie personas dati var nodrošināt piekļuvi dažādām Pakalpojuma funkcijām, kas ir pieejamas jums kā reģistrētam lietotājam.
 • Līguma izpildei: pirkuma līguma par precēm, precēm vai pakalpojumiem, ko esat iegādājies, vai jebkura cita līguma ar mums, izmantojot Pakalpojumu, sagatavošana, atbilstība un izpilde.
 • Lai sazinātos ar jums: sazinieties ar jums pa e-pastu pa pastu, tālruņa zvaniem, SMS vai citām līdzvērtīgām elektroniskām saziņas metodēm, piemēram, mobilo lietojumprogrammu push paziņojumiem par atjauninājumiem vai informatīviem ziņojumiem, kas saistīti ar funkcijām, produktiem vai līgumpakalpojumiem, tostarp drošības atjauninājumiem, ja tas ir nepieciešams vai saprātīgi to ieviešanai.
 • Lai sniegtu jums jaunumus, īpašos piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citām mūsu piedāvātajām precēm, pakalpojumiem un pasākumiem, kas ir līdzīgi tiem, kurus jau esat iegādājies vai par ko interesējies, ja vien neesat izvēlējies šādu informāciju nesaņemt.
 • Lai apstrādātu jūsu pieprasījumus: piedalīties un apstrādāt jūsu pieprasījumus Mums.
 • Uzņēmējdarbības nodošanai: mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai novērtētu vai īstenotu apvienošanos, pārdošanu, pārstrukturēšanu, reorganizāciju, likvidāciju vai citu daļu vai visu mūsu aktīvu pārdošanu vai nodošanu neatkarīgi no tā, vai tā ir darbība vai bankrota, likvidācijas vai līdzīgas procedūras ietvaros. , kad mūsu rīcībā esošie Personas dati par Pakalpojuma lietotājiem ir nodots īpašums.
 • Citi mērķi: mēs varam izmantot jūsu informāciju citiem mērķiem, piemēram, datu analīzei, lietošanas tendenču noteikšanai, reklāmas kampaņu efektivitātes noteikšanai un mūsu Pakalpojumu, produktu, pakalpojumu, mārketinga un jūsu pieredzes novērtēšanai un uzlabošanai.

Mēs varam kopīgot jūsu personas informāciju šādos gadījumos:

 • Ar pakalpojumu sniedzējiem: mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, lai uzraudzītu un analizētu mūsu pakalpojuma izmantošanu un sazinātos ar jums.
 • Uzņēmējdarbības nodošanai: mēs varam kopīgot vai pārsūtīt jūsu personas informāciju saistībā ar jebkuru apvienošanos, korporatīvo aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visa mūsu uzņēmuma vai tā daļas iegādi citam uzņēmumam vai sarunās par to.
 • Ar saistītajiem uzņēmumiem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem saistītajiem uzņēmumiem, un tādā gadījumā mēs pieprasīsim šiem saistītajiem uzņēmumiem ievērot šo konfidencialitātes politiku. Saistītie uzņēmumi ietver mūsu mātesuzņēmumu un jebkurus citus meitasuzņēmumus, kopuzņēmumu partnerus vai citus uzņēmumus, kurus mēs kontrolējam vai kas ir kopīgi ar mums kontrolēti.
 • Ar biznesa partneriem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
 • Ar citiem lietotājiem: kopīgojot personisko informāciju vai citādi sazinoties publiskās vietās ar citiem lietotājiem, šāda informācija var būt redzama visiem lietotājiem un var tikt publiski izplatīta ārpus šī lietotāja. Ja mijiedarbojaties ar citiem lietotājiem vai reģistrējaties, izmantojot trešās puses sociālo mediju pakalpojumu, jūsu kontaktpersonas Trešās puses sociālo mediju pakalpojumā var redzēt jūsu vārdu, profilu, fotoattēlus un jūsu darbību aprakstu. Arī citi lietotāji varēs skatīt jūsu darbību aprakstus, sazināties ar jums un apskatīt jūsu profilu.
 • Ar jūsu piekrišanu: ar jūsu piekrišanu mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju jebkādiem citiem nolūkiem.

Jūsu personas datu glabāšana

Uzņēmums glabās Jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā privātuma politikā norādītajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu Personas datus, ciktāl tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības (piemēram, ja mums ir jāsaglabā jūsu dati, lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus), atrisinātu strīdus un īstenotu mūsu juridiskos līgumus un politikas.

Bendrovė taip pat saugos Naudojimo duomenis vidaus analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumui sustiprinti arba Mūsų Paslaugos funkcionalumui gerinti, arba mes esame teisiškai įpareigoti šiuos duomenis saugoti ilgesnį laiką.

Jūsu personas datu pārsūtīšana

Jūsu informācija, tostarp Personas dati, tiek apstrādāta Sabiedrības birojos un visās citās vietās, kur atrodas procesā iesaistītās puses. Tas nozīmē, ka šo informāciju var pārsūtīt un glabāt datoros, kas atrodas ārpus jūsu štata, provinces, valsts vai citas valsts jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no jūsu jurisdikcijas.

Jūsu piekrišana šai Privātuma politikai un šādas informācijas iesniegšana nozīmē jūsu piekrišanu šādai pārsūtīšanai.

Uzņēmums veiks visus saprātīgi nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo Privātuma politiku, un Jūsu personas dati netiks nodoti organizācijai vai valstij, ja vien netiks veiktas atbilstošas ​​kontroles, tostarp Jūsu dati un citi personas dati. informāciju.

Izdzēsiet savus personas datus

Jums ir tiesības dzēst vai lūgt, lai mēs palīdzam dzēst par jums savāktos Personas datus.

Mūsu Pakalpojums var nodrošināt jums iespēju dzēst noteiktu informāciju par jums no Pakalpojuma.

Jūs jebkurā laikā varat atjaunināt, labot vai dzēst savu informāciju, piesakoties savā kontā, ja jums tāds ir, un apmeklējot sava konta iestatījumus, kur varat pārvaldīt savu personisko informāciju. Varat arī sazināties ar mums, lai pieprasītu piekļuvi jebkurai personiskajai informācijai, kuru esat mums sniedzis, labot vai dzēst to.

Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka mums var būt nepieciešams saglabāt noteiktu informāciju, ja mums ir juridisks pienākums vai likumīgs pamats to darīt.

Jūsu personas datu izpaušana

Verslo sandoriai

Ja Uzņēmums piedalās aktīvu apvienošanā, iegādē vai pārdošanā, Jūsu Personas dati var tikt pārsūtīti. Mēs jūs informēsim pirms jūsu Personas datu pārsūtīšanas, un uz to attieksies cita privātuma politika.

Likuma izpilde

Noteiktos apstākļos Uzņēmumam var būt pienākums izpaust jūsu Personas datus, ja to pieprasa likums vai atbildot uz saprātīgiem iestāžu (piemēram, tiesas vai valsts aģentūras) pieprasījumiem.

Citas juridiskas prasības

Uzņēmums var izpaust Jūsu Personas datus, godprātīgi uzskatot, ka šāda darbība ir nepieciešama, lai:

 • Ievērojiet juridisko pienākumu
 • Aizstāvēt un aizstāvēt Sabiedrības tiesības vai īpašumu
 • Novērsiet vai izmeklējiet iespējamos ar pakalpojumu saistītus pārkāpumus
 • Aizsargājiet Pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības personīgo drošību
 • Aizsargājiet sevi no juridiskās atbildības

Jūsu personas datu drošība

Jūsu Personas datu drošība mums ir svarīga, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt pilnīgu to drošību.

Bērnu privātums

Mūsu pakalpojums nav paredzēts personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Mēs apzināti neievācam personu identificējošu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs uzzinām, ka esam apkopojuši personas datus no personām, kas jaunākas par 13 gadiem, nesaņemot vecāku piekrišanu, mēs veicam pasākumus, lai noņemtu šo informāciju no mūsu serveriem.

Ja mums ir jāpaļaujas uz piekrišanu kā juridisku pamatu jūsu informācijas apstrādei un jūsu valstij ir nepieciešama vecāku piekrišana, mēs varam pieprasīt jūsu vecāku piekrišanu pirms šīs informācijas vākšanas un izmantošanas.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu Pakalpojumā var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nekontrolējam. Ja noklikšķināsit uz trešās puses saites, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes privātuma politiku.

Mēs nekontrolējam un neesam atbildīgi par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politikām vai praksi.

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu privātuma politiku. Mēs jūs informēsim par jebkurām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jaunu privātuma politiku.

Mēs jūs informēsim pa e-pastu. pa pastu un/vai pamanāmu paziņojumu mūsu Pakalpojumā pirms izmaiņu stāšanās spēkā, un mēs atjaunināsim datumu “Pēdējā atjaunināšana” šīs konfidencialitātes politikas augšdaļā.

Mēs iesakām periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku, lai konstatētu jebkādas izmaiņas. Šīs Privātuma politikas izmaiņas stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku, varat sazināties ar mums:

 • Pa e-pastu: info@etulkotajs.lv